Marketing i wsparcie sprzedaży

Marketing i wsparcie sprzedaży

 

Wspieramy przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją lub dystrybucją urządzeń jak drukarki 3D, skanery 3D, oprogramowanie a także oferujących usługi dla branży medycznej w zakresie marketingu oraz wsparcia sprzedaży.

Bardzo często spotykamy się z opiniami firm z branży druku 3D, że polski świat medyczny nie jest gotowy na tą innowację. Nie zgadzamy się w pełni z tym stwierdzeniem. Tego czego brakuje, to profesjonalnego przygotowania firm związanych z drukiem 3D do współpracy z branżą medyczną i zrozumienia mechanizmów nią sterujących.

Marketing i wsparcie sprzedaży – usługi:

  • Przygotowanie stoiska targowego pod kątem merytorycznym.  Przeszkolenie pracowników do rozmowy z przedstawicielami środowiska medycznego. Przygotowanie listy zagadnień i pytań jakie mogą się pojawić w czasie rozmów z klientami. Przygotowanie materiałów edukacyjnych w postaci ulotek i folderów.
  • Przygotowanie do wystąpienia w czasie konferencji/przemówienia. Określenie obszarów największego zainteresowania publiczności. Wsparcie w przygotowaniu merytorycznej prezentacji. Przygotowanie listy zagadnień i pytań jakie mogą się pojawić w czasie prelekcji.
  • Przygotowanie do spotkania z kluczowymi klientami oraz uczestnictwo w takim spotkaniu. Przeszkolenie pracowników do rozmowy z przedstawicielami środowiska medycznego. Przygotowanie listy zagadnień i pytań jakie mogą się pojawić w czasie rozmów z klientami. Przygotowanie materiałów edukacyjnych w postaci ulotek i folderów.
  • Stworzenie długofalowej strategii firmy mającej na celu budowanie wizerunku eksperta oraz wspierania sprzedaży do klientów z sektora medycznego.
  • Prowadzenie działań PR firmy w tym komunikacji z mediami medycznymi, ogólnodostępnymi oraz prowadzenie portali w mediach społecznościowych.
  • Opracowywanie materiałów edukacyjnych do folderów, ulotek, strony www a także do edukacji pracowników.

Mając kontakt ze środowiskiem medycznym, trafiają do nas zapytania dotyczące rekomendacji usługodawcy bądź dystrybutora sprzętu. Oferujemy współprace w pozyskiwaniu klientów.

 

PORTFOLIO

W pracy z klientami ze środowiska medycznego niezbędny jest know-how i dopasowanie formy komunikacji do odbiorcy. Mając do czynienia z wymagającym partnerem, musimy sobie zdawać sprawę z jego potrzeb w stosunku do oferowanej usługi lub produktu a także obaw związanych z inwestycją w proponowane rozwiązanie. Niezbędne jest zrozumienie segmentu w którym urządzenie ma być wykorzystywane, polskich i międzynarodowych uregulowań prawnych, polityki wewnętrznej ośrodków medycznych czy procedur pozwalających na zakup sprzętu.

Jako założyciele Printedhe Health, z wykształcenia jesteśmy farmaceutami i na co dzień mamy kontakt z różnymi dziedzinami branży medycznej. Rozumiemy potrzeby i ograniczenia tego rynku i tą wiedzą właśnie chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

CASE STUDY

Zapraszamy do zapoznania się z broszura Printed Health dla River - OSOZ '16 przygotowanym przez nas dla dystrybutora drukarek Stratasys. Materiały zostały stworzone jako element stanowiska firmy w czasie konferencji dla managerów służby zdrowia (OSOZ 2016).