Organizacja dedykowanych wydarzeń

Organizacja dedykowanych wydarzeń

Oferujemy wsparcie w kompleksowej organizacji wydarzeń. Każdorazowo analizowane są potrzeby klienta, identyfikowane grupy docelowe oraz określane cele strategiczne. Budujemy projekty które stanowią spójny element pozostałej działalności klienta i wpływają pozytywnie zarówno na wizerunek firmy jak i osiągane przez nią wyniki finansowe.

Organizacja dedykowanych wydarzeń jak:

  • konferencje;
  • spotkania typu showcase z klientami lub kluczowymi partnerami;
  • warsztaty;

Odpowiadamy za wdrożenie projektu na każdym poziomie w tym:

  • Wsparcie w ustaleniu formuły wydarzenia oraz przygotowaniu merytorycznego programu (branża druk 3D w medycynie, druk 3D) wraz z zaproszeniem prelegentów.
  • Wsparcie w pozyskiwaniu uczestników wydarzeń.
  • Prowadzenie działań w obszarze PR obejmujących relację z mediami branży medycznej, nowych technologii oraz mediów ogólnodostępnych, współpracę z kluczowymi organizacjami i instytucjami partnerskimi, prowadzenie komunikacji mediami społecznościowymi.
  • Stworzenie strony internetowej oraz identyfikacji graficznej całego wydarzenia.
  • Koordynacja logistyki wydarzenia od rezerwacji lokalizacji, noclegów, zapewnienia transportu, koordynacji rejestracji.
  • Wsparcie w prowadzeniu wydarzenia.
  • Zarządzenie komunikacją z uczestnikami, prelegentami oraz partnerami.

 

PORTFOLIO

 

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu wydarzeń w obszarze nowych technologii i medycyny oraz ich wdrażaniu z sukcesem. Do projektów naszego autorstwa należy największa w Polsce i Europie środkowo-wschodniej konferencja o medycznym druku 3D – Printed Health (odbyły się już II edycje tego wydarzenia – PH#01 oraz PH#02). Współtworzymy konferencje MEDmeetsTECH oraz MedTrends StartUP, braliśmy udział w wielu projektach o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym (EPSA Summer University, SPC Leadership Camp, TEDx Kazimierz, AGHacks itp.). Zapraszamy do zapoznania się z relacją wideo z pierwszej edycji Printed Heath #01: Wstęp do druku 3D w medycynie.

Cechą charakterystyczną organizowanych przez nas projektów jest skupienie się na wartości merytorycznej wydarzenia oraz  położenie dużego nacisku na perfekcyjną organizację w aspektach logistycznych.

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracowania z takimi mediami jak: polska Agencja Prasowa (PAP), Interia Nowe Technologie, Medycyna Praktyczna, Termedia, Centrum Druku 3D, Techmaniak, Magazyn OSOZ, MEDtube, Świat Lekarza, Puls Medycycny.

Realizowaliśmy także projektu we wsparciu i współpracy organizacji i instytucji: Ministerstwo Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Klaster Life Science Kraków, Fundacja im. Lesława A. Pagi, Targi Dni Druku 3D, Stowarzyszenie e-Nable Polska, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, Geek Girls Carrots, Startup Hub Poland, Stowarzyszenie TOP500 Innovators.

Organizacja dedykowanych wydarzeń – zapraszamy do kontaktu!